Zapraszamy na wyjątkowy warsztat o emocjach, zdrowym samopoczuciu i psychologii pomagania.

 

wypełnij zgłoszenie i weź udział!

 

Jeśli:

  • masz 15 – 19 lat i uczysz się we Wrocławiu 
  • chcesz dowiedzieć się o emocjach i nauczyć dbać o zdrowe samopoczucie
  • interesujesz się psychologią, chcesz zrozumieć na czym polega pomaganie
  • masz ochotę fajnie spędzić czas i poznać nowych ludzi…

…to ten warsztat jest dokładnie dla Ciebie!

 

W jego trakcie:

  • będziemy rozmawiali o tym, czym są emocje, do czego nam służą i jak psychologicznie funkcjonuje człowiek
  • zajmiemy się kwestią dbania o zdrowie psychiczne, dobre samopoczucie i poszukamy sposobów na wzmacnianie odporności psychicznej
  • odkryjemy recepty na to, w jaki sposób radzić sobie z trudnymi emocjami, jak reagować na kryzysy emocjonalne oraz co robić, kiedy ktoś bliski przeżywa życiowe trudności
  • znajdziemy też chwilę czasu, żeby porozmawiać o tym, po co się studiuje psychologię, jak to jest pomagać emocjonalne ludziom i czym jest zawód psychoterapeuty. 

 

Warsztat odbędzie się 24 – 25 września, we Wrocławiu w godzinach od 09.00 do 15.00.

 

Będziemy pracowali w małej grupie i będziemy pracowali w sposób warsztatowy, czyli taki, który pozwala trenować konkretne umiejętności i aktywnie zdobywać praktyczną wiedzę. Warsztaty prowadzone będzie w oparciu o najnowsze metody pracy grupowej, bazujące na idei uczenia się przez doświadczenie: ćwiczenia, gry, symulacje, mini-wykład, pracę w grupach, dyskusję – tak by maksymalnie zapewnić uczestnikom możliwość zdobywania konkretnych umiejętności i przełożenia ich na codzienną praktykę. 

Warsztat poprowadzi Paweł Dębek, który od ponad 20 lat jest trenerem autorskich warsztatów i treningów psychologicznych oraz pomaga indywidualnie jako psychoterapeuta i coach. Jest psychologiem zdrowia oraz socjologiem organizacji i zarządzania. Ukończył renomowane szkoły psychoterapii, socjoterapii, psychologicznego treningu grupowego, coachingu i systemowych ustawień organizacyjnych. Posiada rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i certyfikat International Coaching Community.

Udział w warsztacie jest bezpłatny dzięki finansowaniu Urzędu Miasta Wrocław. Liczba miejsc w projekcie jest ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

wypełnij zgłoszenie i weź udział!