Szkolenie: coaching w pracy z młodzieżą

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Wszystkich, którzy pracują z młodzieżą - jako nauczyciele, trenerzy, instruktorzy, animatorzy, psycholodzy i pedagodzy, zarówno w szkole i innych instytucjach publicznych, jak i w obszarze edukacji pozaformalnej - zapraszamy na specjalny warsztat poświęcony metodzie coachingu we wspieraniu rozwoju młodych ludzi.

Na tym warsztacie dowiesz się:

  • czym jest coaching
  • jak wygląda sesja coachingowa i na czym polega proces coachingu
  • w jaki sposób możesz wykorzystać coaching w swojej pracy z młodzieżą
  • jak możesz zostać profesjonalnym coachem

poza tym:

  • będziesz mieć okazję doświadczyć coachingu w praktyce
  • przećwiczysz proste narzędzia, które możesz zastosować już następnego dnia
  • zdobędziesz nowe umiejętności i niezwykle ciekawą perspektywę rozwoju

Ten warsztat jest idealny dla osób, dla których praca z młodzieżą to pasja i którzy poszukują ożywczej inspiracji.

Warsztat poprowadzi Paweł Dębek. Jest psychologiem zdrowia, socjologiem organizacji i zarządzania - ukończył renomowane szkoły psychoterapii, socjoterapii, psychologicznego treningu grupowego, coachingu i systemowych ustawień organizacyjnych. Jest trenerem rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne i certyfikowanym coachem International Coaching Community. Przeprowadził ponad 5000 godzin warsztatów, treningów i sesji indywidualnych, pracując z młodzieżą i dorosłymi od ponad 15 lat. Pomaga indywidualnie jako psychoterapeuta i coach, prowadzi autorskie warsztaty i treningi, pracuje z organizacjami i zespołami, pisze. Więcej informacji o Pawle na stronie www.paweldebek.pl

W celu wyboru terminu szkolenia prosimy o kontakt mailowy ies@ies.org.pl.  Koszt udziału to 150 zł. O udziale w warsztacie decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY